Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 13
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Investice do logistických areálů se vyplácí

Investice do logistických areálů se vyplácí
11.12.2025 - Ve třetím čtvrtletí letošního roku tvořily průmyslové nemovitosti 31 % celkového objemu transakcí na investičním trhu, což znamená značný růst. Vyplývá to z pravidelného průzkumu..

Brněnská radnice hledá nové cesty v pronájmech. Pomůže to snížit ceny?

Brněnská radnice hledá nové cesty v pronájmech. Pomůže to snížit ceny?
9.12.2025 - Vedení Brna usiluje o dostupné bydlení napříč generacemi. A jak je vidět z minulosti i současnosti, nepotřebuje k tomu speciální zákony. Již v minulých letech realizovalo Brno byty v..

Je sklep u rodinného domku jen zbytečnou investicí?

Je sklep u rodinného domku jen zbytečnou investicí?
8.12.2025 - Odpověď není jednoduchá a záleží především na životním stylu, který ta která rodina preferuje. Jak se ale zmenšují pozemky, a zároveň se stále více lidí vrací k samopěstitelství, může být..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Vyberte si nemovitost » Větší typ bytu 1+1, ul. Chalabalova, 41 m2, s balkonem

Větší typ bytu 1+1, ul. Chalabalova, 41 m2, s balkonem, Ev.č.: 00312

IMG_6645_HDR
IMG_6589_HDR
IMG_6601_HDR
IMG_6653_HDR
IMG_6595_HDR
IMG_6636_HDR
IMG_6607_HDR
TD REAL s.r.o.TD REAL s.r.o.
Charbulova 96/168
Brno - Černovice
+420 774 444 101
+420 774 444 101
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 1+1
LokalitaChalabalova 284/5, Brno - Kohoutovice
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha42 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění8. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
C (174 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

S výhradním souhlasem majitele Vám ráda zprostředkuji prodej bytu o dispozici 1+1 užívaný jako 2+kk nacházející se v 8.patře panelového modernizovaného bytového domu s výtahem stojícího při ulici Chalabalova v Brně - Kohoutovicích. Byt má výměru 41,3 m2, má prostorný balkon orientovaný na západ o výměře cca 3,5 m2 s opravdu pěkným výhledem do okolí a umístěn je v posledním nejvyšším podlaží domu, jenž prošel kompletní modernizací a opravami společných částí - stupačky, střecha, výtah, zvonky, fasáda se zateplením atd. K bytu se nevážou žádné finanční závazky, měsíční náklady činí 2.439 Kč + zálohy na provoz bytu (celkem i s internetem a všemi energiemi do 5.000 Kč/2 os. při standardním užívání bytu). Výhodou tohoto bytu je prostorná šatna v bytě, sklep a společné prostory, taktéž pěší dostupnost lékařů, nákupního střediska, aquaparku i zeleně. Stav bytu je k modernizaci, avšak již byla před dvěma roky provedena výměna elektroinstalace. Prohlídky a další informace Vám ráda zprostředkuje certifikovaná realitní makléřka.

Soubory ke stažení