Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 20
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Exotika v obýváku: Co všechno můžete legálně chovat v bytě?

Exotika v obýváku: Co všechno můžete legálně chovat v bytě?
10.9.2025 - V posledních měsících rezonuje ve společnosti problém s chovem exotických zvířat v domácím prostředí. Je však rozdílné, zda chováte tygra nebo papouška. Některá zvířata lze chovat nejen..

Pod 5 %. Hypotéky jsou zase dostupnější

Pod 5 %. Hypotéky jsou zase dostupnější
9.9.2025 - Akční marketingové nabídky některých bank s končícím létem opět srazilo ceny hypotečních úvěrů. Průměrná nabídková sazba hypoték podle Swiss Life Hypoindexu na začátku září klesla o šest..

Zamčeno pro zloděje, otevřeno pro klid: Proč se vyplatí zabezpečit bytový dům

Zamčeno pro zloděje, otevřeno pro klid: Proč se vyplatí zabezpečit bytový dům
8.9.2025 - Známé přísloví Můj dům, můj hrad souvisí určitě i s pocitem, že se člověk doma má cítit především bezpečně. Do domova se zkrátka pouštějí jen lidé, které znáte a které tam mít chcete. To..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Vyberte si nemovitost » Pěkně rekonstruovaný byt 2+1 56 m2, ul. Pekařská, Brno

Pěkně rekonstruovaný byt 2+1 56 m2, ul. Pekařská, Brno, Ev.č.: 00307

IMG_8228
IMG_8219
IMG_8209
IMG_8212
IMG_8221
IMG_8211
IMG_8216
TD REAL s.r.o.TD REAL s.r.o.
Charbulova 96/168
Brno - Černovice
+420 774 444 101
+420 774 444 101
[email protected]
Cenapronajato
KategorieByty 2+1
LokalitaPekařská 392/29, Brno - Staré Brno
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha56 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

K pronájmu nabízíme se souhlasem majitele velmi pěknou bytovou jednotku o dispozici 2+1 po kompletní rekonstrukci a výměře celkem 56 m2 + sklep. Byt se nachází v prvním patře (2.NP) zděného domu s výtahem stojícího při ulici Pekařská v Brně, kdy dům je celkově opravován. Byt je svými pokoji orientován do ulice, avšak je osazen kvalitními euro okny, kuchyň 7 m2 vybavena novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (skloker.varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, myčka, lednice) a příjemným osvětlením, koupelna 3 m2 s WC a prostorným sprchovým koutem a pračkou, pokoje o výměrách 18,3 m2 a 22,3 m2. Byt je nevybavený nábytkem, okamžitě k dispozici. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem možný trvalý pobyt, případně zvíře po dohodě. Kauce 1 měsíční nájem. Pro prohlídky kontaktujte realitní makléřku.